Foot Locker Promocje

Foot Locker

Foot Locker to wiodący na świecie sprzedawca obuwia i odzieży sportowej najwyższej jakości. Za sprawą Foot Locker kody rabatowe najlepsza garderoba do uprawiania sportu może być twoja w dużo niższej cenie.

Aktualne promocje i kupony do Foot Locker

25% rabatu

25% rabatu na wyrzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
25%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

10% rabatu

10% dodatkowy kod rabatowy na męskie sneakersy

kupon ważny do: 25.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
10%
Minimalna wartość zamówienia
250 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
25.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Zalando
70% rabatu

70% rabatu na Summer Sale

kupon ważny do: 30.06.2017
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
70%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
30.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gino Rossi

O Foot Locker

Z pewnością słyszałeś o sklepie Foot Locker. To międzynarodowy potentat oferujący w swoich sklepach stacjonarnych i internetowych najlepszą odzież sportową. Jest to nie tylko odzież atletyczna, ale także inspirowane nią produkty do codziennego zakładania na siebie. Sklepy firmy znajdują się w 23 krajach, z czego w samych Stanach Zjednoczonych, skąd firma pochodzi, jest ich 1015. Skorzystaj z Foot Locker promocje i sprawdź sam, że najwyższa jakość i świetny wygląd butów i ubioru sportowego nie tylko mogą iść ze sobą w parze, ale także być dostępne w korzystnej cenie. Sklep swoje produkty wysyła w różne zakątki świata, w tym do Polski. Cena podana przy produkcie wyrażona jest w dolarach amerykańskich i nie uwzględnia możliwych opłat celnych.

Foot Locker Promocje i Wyprzedaże

Foot Locker jest amerykańską firmą, a to właśnie tam najbardziej rozwinięty jest system wyprzedaży posezonowych. Nic więc dziwnego, że sezonowa oferta sklepu dostępna jest w naprawdę niesamowitych cenach. Dzięki Foot Locker Promocje możesz kupić jeszcze więcej, płacąc mniej, a więc oszczędzasz w trakcie wykonywania zakupów dla całej twojej rodziny. Za sprawą zapisania się do newslettera wysyłanego przez sklep, zyskujesz 10$ na przyszłe zakupy oraz możliwość śledzenia na bieżąco wyprzedaży i promocji.

Kilka kroków do Foot Locker kody rabatowe

Od skorzystania z niesamowitych ofert zniżkowych dostępnych na Promoszop dzieli cię zaledwie kilka kroków. Po pierwsze skopiuj kod rabatowy dotyczący Foot Locker. Po drugie wklej go w wyraźnie oznaczone okienko w trakcie finalizowania przez ciebie zamówienia. Po trzecie – zobacz jak kwoty należne za wybrane przez ciebie produkty gwałtownie spadają. Prawda, że to łatwe i przyjemne?

Najlepszy wybór w Foot Locker

Foot Locker to sieć sklepów stacjonarnych oraz internetowych, które specjalizują się w sprzedaży obuwia przeznaczonego do uprawiania różnego rodzaju sportów oraz obuwia o sportowym rodowodzie, które wykorzystuje się do codziennego noszenia. Asortyment jest poszerzony o wybór odzieży dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Tutaj zaopatrzy się każdy amator i zawodowiec, dla którego uprawianie sportu jest prawdziwą pasją i który jednocześnie ceni sobie komfort codziennego ubioru. Światowe marki, najwyższa jakość, troska o detal i świetnie zorganizowana obsługa klienta to cechy, które pomagają w podjęciu trafnego wyboru podczas zakupów na Foot Locker. Ze sklepu towar zamawiać można także do Polski.

Dostawa wybranych przez ciebie produktów

Wysyłka międzynarodowa do Polski ze sklepu Foot Locker powinna dotrzeć do adresata do 30 dni kalendarzowych od momentu jej wysłania. Koszt wysyłki i obsługi zamówienia to 28% wartości całego zamówienia, nie mniej jednak niż 39,99$. Do ostatecznej wartości zamówienia zostaną doliczone także opłaty celne, których wysokość jest podawana w momencie odbioru paczki w Polsce. Sklep nie jest w stanie podać wysokości tych opłat, ze względu na różnice w przepisach celnych pomiędzy poszczególnymi krajami.

Możliwość zwrotu

Foot Locker umożliwia zwrot zakupionego u siebie towaru. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się po drugiej stronie otrzymanej faktury. Towar i formularz należy odesłać przesyłką międzynarodową na adres sklepu. Można także wymienić produkt na inny, nie ponosząc wówczas kolejnego kosztu przesyłki.

Kontakt z pracownikami Foot Locker

Kontakt z pracownikami sklepu jest możliwy poprzez Live Chat, a także telefonicznie, pod numerem 1 715 261 9708. Można również w tym celu wykorzystać formularz kontaktowy ze strony. Pomoc udzielana jest w języku angielskim.