Fitness Platinium Promocje

Fitness Platinium

Interesują Cię atrakcyjne Fitness Platinium promocje? Sprawdź co nowego przygotowała dla Ciebie sieć siłowni. Nie czekaj i korzystaj z rabatów.

Aktualne promocje i kupony do Fitness Platinium

Super oferta

Kup karnet online

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

prezent gratis

Biżuteria rowerowa gratis

kupon ważny do: 30.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
prezent gratis
Minimalna wartość zamówienia
30 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
30.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Bike Belle
50% rabatu

50% rabatu - Ostatnie dni wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 4F

O Fitness Platinium

Klub Platinium to fitness klub, idealnie dostosowany do potrzeb ludzi prowadzących intensywny tryb życia. Grafik zajęć, a także godziny otwarcia fitness klubu zostały ułożone specjalnie tak, aby umożliwić korzystanie z klubu fitness Platinium w najdogodniejszym dla klientów trybie. Klienci mogą znaleźć bogatą ofertę zajęć fitness o różnych porach dnia, grafik i intensywność ćwiczeń zależy od Państwa decyzji. Fitness Klub Platinium dokłada wszelkich starań aby każda wizyta i trening była jak najbardziej przyjemnym doświadczeniem. Klub posiada osiem lat bogatego doświadczenia, trzynaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów. Klub przy ulicy Lea 213 powstał w 2008 roku jako pierwszy klub sieci. Jego powierzchnia to ok. 800 m² i jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Platinium to również opieka doświadczonych instruktorów dbających o bezpieczeństwo i optymalne efekty treningów siłowych i aerobowych. Fachowi trenerzy osobiści zatrudnieni przez fitness klub układają plany ćwiczeń, dopasowując je do indywidualnych oczekiwań. Modelując ciało można korzystać z nadzwyczaj urozmaiconej oferty fitness.

A gdzie znajdę Fitness Platinium promocje?

Aby zapoznać się z ofertą promocji i rabatów dostępną w ramach członkostwa, warto odwiedzić stronę internetową,  gdzie każdy ma okazję uzyskać informacje dotyczące rabatów. Fitness Platinium promocje są często udostępniane członkom i klientom klubu. FitnessPlatinium.pl jest aktywna także w mediach społecznościowych, na portalach takich jak Facebook i YouTube. Śledząc aktywność Fitness Platinium na social media klient szansę na uzyskanie rabatów i okazji. Żyj zdrowo to podstawowe motto Fitness Platinium promocje.

Fit Bar Fitness Platinium

Klienci mają do dyspozycji dobrze wyposażony fit bar. Codziennie odbywają się promocje na wybrane produkty, funkcjonuje także promocja miesiąca.

Newsletter klubu

To idealny sposób na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących wyprzedaży oraz nowości, które klient będzie mógł zobaczyć na stronie internetowej – dzięki ofercie Fitness Platinium promocje.

Zapisanie się do niego nie stanowi żadnego problemu – wystarczy wykonać 3 kroki. Pierwszy z nich to wejście na stronę i wybranie sekcji Zapisz się do newslettera. Jedynym wymaganiem, który stoi na drodze otrzymywania informacji o promocjach jest wpisanie adresu email.

Oferta Fitness Platinium

Zdrowie i kondycja fizyczna – z pewnością należy o nie dbać. Nie zawsze każdy  ma czas i odpowiednią motywację, aby pewnych działań podejmować się w zaciszu swojego domu. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest z pewnością korzystanie z siłowni, profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry, która nakieruje na właściwą ścieżkę oraz pomoże w dobraniu najbardziej właściwych dla danej osoby ćwiczeń i aktywności, dzięki którym klient osiągnie najlepszy efekt w jak najkrótszym czasie i na stabilnych fundamentach.

Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Klub składa się z kilku stref, do których należy między innymi strefa cardio posiadająca bieżnie, 5 orbitreków, steper, ergometr wioślarski oraz schody czy strefa maszyn – sprzęt marki Technogym, maszyna Smitha oraz Halfrak.  Nowoczesność, relaks i koedukacyjność to cechy strefy relaksu, w której klient znajdzie również saunę suchą. Z kolei sala do zajęć fitness  jest bardzo dobrze wyciszona, odbywają się na niej różnego rodzaju zajęcia, między innymi aerobowe, funkcjonalne, wzmacniające, mentalne.

Klienci mogą bez ograniczenia czasowego korzystać z parkingu znajdującego się przed klubem. W klubie szafki zamykane są na kłódki. W kłódkę można zaopatrzyć się wcześniej bądź nabyć na miejscu. Więcej informacji o systemie obsługi znaleźć klient może znaleźć w dziale „FAQ” na stronie internetowej.

Zapisy na zajęcia

Na zajęcia może zapisać się już teraz. Wystarczy przekierować się na stronę internetowa klubu i wejść w zakładkę Kontakt. Na dole znajduje się formularz po wypełnieniu którego będzie można cieszyć się zapisem na zajęcia.

Kontakt z klubem

Odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem  (12) 312-03-00 od poniedziałku do niedzieli lub elektronicznie –   zapisy.lea@fitnessplatinium.pl.