Eurobank promocje

Eurobank

Eurobank to szeroka oferta kredytów, kart kredytowych która nieustannie poszerzana jest o nowe, atrakcyjne promocje i produkty.

Aktualne promocje i kupony do Eurobank

Super oferta

Świetna propozycja produktów finansowych

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Eurobank

Eurobank jako pierwszy w Polsce zaproponował klientom korzystanie z wpłatomatów, wdrożył nowoczesne zabezpieczenia bankowości elektronicznej w postaci TokenówGSM, a także zaproponował innowacyjne produkty, takie jak: kredyty i karty kredytowe dostępne w 15 minut. eurobank posiada szeroką ofertą dla klientów indywidualnych i koncentruje się na rozwoju obsługi online z pomocą nowoczesnej bankowości elektronicznej. Swoją działalność opiera na zrozumieniu potrzeb i bliskich relacjach z klientami – zgodnie z hasłem „eurobank na co dzień”.

Promocje

Eurobank promocje to szereg rabatów, dzięki którym zakupy staną się o wiele przyjemniejsze. Nawet 270 zł mogą otrzymać klienci Tchibo, za zakupy w Tchibo oraz otwarcie konta w eurobanku. Wystarczy kupić dowolny ekspres Cafissimo lub kapsułki z kawą Cafissimo w ramach zakupów w Tchibo, a następnie otworzyć konto Prestige lub Active i aktywnie korzystać z karty do konta. Ponadto Eurobank promocje rozpoczął promocję kart kredytowych. W ramach promocji nowi klienci zostaną zwolnieni z opłaty za wydanie karty głównej oraz z opłaty miesięcznej za obsługę limitu kredytowego.

Doceniany wśród klientów

Eurobank uzyskał najwięcej pochlebnych opinii na temat swoich usług spośród banków średniej wielkości – wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut ARC Rynek i Opinia. Bank znalazł się wśród najwyżej ocenionych m.in. pod względem poziomu opłat i prowizji, ale również w ogólnym rankingu form kontaktu z bankiem.

Ocena wiarygodności finansowej Euro Banku SA

Wiarygodność finansowa Euro Banku SA jest potwierdzona przez agencję Fitch Ratings, która dokonuje niezależnej oceny większości dużych polskich banków. Według agencji Fitch Euro Bank SA jest instytucją o niskim ryzyku kredytowym, charakteryzującą się wysokim prawdopodobieństwem spłaty zobowiązań.

Oferta banku

Celem Eurobanku jest nie tylko bycie nowoczesnym bankiem oferującym dobre produkty finansowe. Jako firma chce być również niezawodnym partnerem, dostarczającym wysoką jakość usług dla satysfakcji klientów. Posiada 369 tysięcy użytkowników bankowości internetowej i 165 tysięcy mobilnej oraz 8. co do wielkości sieć placówek w Polsce. Bank zaistniał dzięki oryginalności i łamaniu schematów w myśleniu o usługach bankowych.

Kontakt

W przypadku  pytań warto skontaktować się z Eurobanku od poniedziałku do piątku numerem telefonu  19 000. Możliwy jest również kontakt drogą elektroniczną.