Enea Promocje

Enea

W każdym domu musi być dobra energia. Taką znajdziesz na stronie firmy Enea, która dostarczy Ci ją w przystępnej cenie oraz fachowo doradzi, który pakiet będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Aktualne promocje i kupony do Enea

Super oferta

Najlepsze pakiety energii dla domu

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super cena
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

1 zł za miesiąc

1 zł za miesiąc przez pól roku

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
1 zł za miesiąc
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do T-Mobile
500 zł rabatu

500 zł rabatu na smartfony i tablety

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
500 zł
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Orange

O Enea

Jeżeli mamy mówić o historii grupy Enea, musimy sięgnąć pamięcią bardzo daleko. Konkretnie do 1904 roku. Obecnie Enea jest jednym z liderów polskiego rynku energetycznego. Sprzedaż dzieli się następująco:

- oferta dla domu
- oferta dla firmy

Dzięki Enei bezpieczeństwo energetyczne i najwyższą jakość usług ma blisko 2,5 mln klientów

Enea promocje

Jeżeli szukacie Enea promocje, na pewno będziecie zadowoleni! Znajdziemy tutaj wiele ofert.  Część z nich jest dla domu a reszta dla firmy. Każda propozycja niesie za sobą oszczędności dla klienta! Nie ma sensu wspominać o wszystkich ofertach, ponieważ są to różnego rodzaju korzyści . Mogą państwo trafić na program rabatowy (chodzi o zniżki, upusty na usługi i towary oferowane przez partnerów) czy też na Enea promocje polegające na gwarancji stałej ceny przez określony czas. Są to jednak tylko przykłady

Realizacja rabatów

Enea oferuje nam rabaty, ale nie dotyczą one usług energetycznych. Mowa o programie rabatowym polegającym na zniżkach oraz upustach na towary i usługi partnerów programu. Warto zaznaczyć, że nie każdy może skorzystać z tych niskich cen. Przy każdej ofercie dotyczącej energii mamy wiadomość, co zyskujemy decydując się na konkretny wybór. Korzyści są różne, także wybierając produkt musimy sprawdzić pakiet korzyści.

Oferta dla klientów

Oferta przygotowana dla klientów Enei dzieli się na oferty dla domu i oferty dla firm. Biorąc pod uwagę nasze zapotrzebowanie musimy zdecydować się na konkretny krok. Jeżeli chodzi o oferty do domu mamy kilka propozycji, niosących za sobą różne korzyści.  W przypadku tych, które zostały skierowane do firm, sytuacja wygląda nieco inaczej. Mamy podział firm na małe, średnie i duże oraz pakiet asystent (usługi dodatkowe wspierające Twój biznes)

Chcę zostać klientem Enei

Decyzja została podjęta, zamierzamy należeć do grona klientów Enei. Od dostawy energii dzieli nas bardzo niewiele, a na dodatek możemy liczyć na pomoc w przebrnięciu wszelkich formalności. Przejdźmy jednak do konkretów. Od dostawy energii klienta dzielą 4 proste kroki:

- Wybór oferty (mamy to już za sobą)
- Podpisanie umowy
- Krok numer 3 nie zależy od Ciebie. Mowa o formalności, a wszystkimi formalnościami zajmuje się Enea.
- Dostawa energii

Zwrot pieniędzy

Podczas opłacania usług energetycznych może dojść do sytuacji, w której na naszym koncie będziemy mieli nadpłatę. W takiej sytuacji możliwości są dwie: Pierwsza z nich zakłada, że otrzymamy pieniądze z powrotem na konto. Klient zmuszony jest podpisać i wysłać odpowiedni formularz na adres najbliższego Biura Obsługi Klienta lub dostarczyć go osobiście. Drugi przypadek zakłada, że odpłata będzie zaliczona na poczet kolejnych płatności.

Obsługa klienta w Enei

Na stronie internetowej znajdziemy adresy biur obsługi klienta wg. Obszarów oraz numer na infolinię. To jednak nie wszystko. Przy domu jak i firmie sugerowane są rozwiązania wielu problemów (Obsługa klienta). Jest jeszcze forma niemal zawsze spotykana czyli formularz kontaktowy. Należy z niego korzystać, jeżeli nie znalazło się odpowiedzi w dziale Częste pytania.