Ebookoo Kody Rabatowe

Ebookoo

Ebookoo to internetowy sklep, który zajmuje się dystrybucją e-booków. Za sprawą wykorzystania Ebookoo kody rabatowe, oferta sklepu będzie dla ciebie dostępna w jeszcze niższej cenie.

Aktualne promocje i kupony do Ebookoo

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

40% rabatu

40% rabatu na wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
40%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Gandalf
90% rabatu

90% rabatu na Wielkiej Wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
90%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Matras

O Ebookoo

Ebookoo to dość nietypowa księgarnia, ponieważ w swojej ofercie posiada ona przede wszystkim książki i prasę w formie elektronicznej. Zaopatrzyć się tutaj powinni wszyscy miłośnicy czytników do książek, którzy idą z duchem czasu i domową biblioteczkę zamienili na coś zdecydowanie bardziej nowoczesnego. Dzięki doświadczonej obsłudze sklepu, każdy zakup w nim to gwarancja bezpiecznych zakupów, które przynoszą mnóstwo satysfakcji.

Najlepsze promocje w Ebookoo

Ebookoo ma dla swoich klientów pełen pakiet cenowych promocji. To właśnie dzięki nim zakupy tutaj są tak bardzo opłacalne. Dzięki ciekawym promocjom, możesz kupić poradniki lub najnowsze bestsellery w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Dzięki ciekawym okazjom, zaoszczędzisz nawet kilkadziesiąt procent ceny wyjściowej. To znakomita szansa na większe zakupy, z której koniecznie trzeba skorzystać. Nie zapomnij również o wykorzystaniu Ebookoo kody rabatowe. Pozwolą one jeszcze bardziej obniżyć należność za zamówienie.

Proste kody rabatowe z Promoszop

Wykorzystanie kodów rabatowych Promoszop jest naprawdę proste. Wystarczy, że ze strony internetowej skopiujesz interesujący cię kod rabatowy, a następnie wkleisz go w dedykowanego okienko swojego koszyka zakupowego. W ten sposób od razu zyskasz wysoki rabat. Ebookoo kody rabatowe to twoja promocja obowiązująca każdego dnia.

Wielość wyborów w księgarni Ebookoo

E-booki dostępne w ramach oferty Ebookoo dotyczą bardzo wielu dziedzin. Znajdziesz tu zarówno literaturę piękną, jak również poradniki, podręczniki naukowe, czy kursy językowe. Słowem jest tu wszystko, czego szukałbyś w nowoczesnej księgarni lub bibliotece. Od tej chwili podejmowane przez ciebie w trakcie zakupów wybory, nie będą już związane z pojemnością twojego regału na książki. Elektroniczne książki w końcu nie zajmują tyle miejsca, a czyta się je równie przyjemnie i równie łatwo jest wrócić do swojego ulubionego fragmentu. Dlatego propozycja Ebookoo została przejrzyście podzielona na działy. Atrakcyjne ceny tylko zachęcą cię do zakupów i powiększenia swojego zbioru książek. W ofercie znajdziesz także audibooki, idealne do słuchania w samochodzie lub w trakcie podróży komunikacją miejską. Asortyment księgarni internetowej wzbogacają czytniki do e-booków wybranych marek.

Otrzymanie zamówionych produktów

Treści cyfrowe są udostępniane kupującemu w formie elektronicznej. Po dokonaniu zakupu konsument otrzymuje e-mail informujący, że jego zamówienie zostało przekazane do realizacji. Kiedy już do tego dojdzie, kupującemu udostępnia się zakupione przez niego książki w zakładce Moje pliki umieszczonej na górze strony. Wówczas obowiązuje okres 30 dni na pobranie i zapisanie treści na własnym nośniku pamięci. Wysyłka czytników do e-booków odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Rezygnacja z zamówienia

Klientowi będącemu konsumentem przysługuje okres 14 dni od chwili otrzymania zamówienia na odstąpienie od jego realizacji. Stosowne oświadczenie należy wysłać na adres stacjonarny sklepu za pośrednictwem poczty lub w formie elektronicznej na jego adres e-mail. Koszt przesyłki zwrotnej towaru ponosi kupujący. Produkt nie może nosić żadnych oznak użytkowania.

Kontakt ze sklepem Ebookoo

W razie konieczności skorzystania z pomocy technicznej lub pytań dotyczących asortymentu sklepu, należy się z nim skontaktować pod numerem telefonu: 48 508 457 669. Można także napisać wiadomość na adres: biuro@ebookoo.pl. Na stronie internetowej sklepu z e-bookami został udostępniony formularz kontaktowy, który ułatwia szybkie załatwienie swojej sprawy. Biuro Obsługi Klienta marki znajduje się w Warszawie.