Deutsche Bank promocje

Deutsche Bank

Sprawdż wszystkie przygotowane przez Deutsche Bank promocje. Znajdziesz tutaj wiele atrakcyjnych ofert obejmujące kartę kredytową, konto osobiste, kredyty czy lokaty.

Aktualne promocje i kupony do Deutsche Bank

Super oferta

Konto firmowe za 0 zł

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Deutsche Bank

Deutsche Bank działa już od 1880 roku a w Polsce funkcjonuje już od roku 1990. Jest placówką niemiecką, choć oddziały ma w wielu krajach. Rynki tego banku sięgają nie tylko krajów europejskich, lecz także w Azji oraz Ameryce Północnej. Jak każdy bank, ten również oferuje ogromną ilość produktów bankowych takich jak lokaty, kredyty, rachunki bankowe i inne.

Jakie promocje można tutaj znaleźć?

Wiele banków, w tym także Deutsche Bank promocje oferuje w bardzo wyjątkowych sytuacjach. Zwykle są to dodatkowe zniżki, jak na przykład bezpłatne przelewy lub brak opłaty za kartę, jeśli będzie konkretna płatność kartą w miesiącu. Dla stałych klientów Deutsche Bank promocje jakieś może zaoferować, ponieważ wiele takich placówek posiada specjalne oferty dla wieloletnich klientów. W zależności od tego, czy są to klienci indywidualni czy firmy, otrzymują oni od banku stosunkowo korzystne oferty. Co prawda nie będzie to w taki sposób, że firma dostanie kod promocyjny, tylko, w jednej ofercie i w jednym abonamencie, ma wiele rozmaitych i niezbędnych dla firmy usług.

 

Na co można liczyć w Deutsche Bank?

Deutsche Bank to typowy bank, który posiada produkty finansowe. Co prawda można mieć nadzieję, że Deutsche Bank rabat jakiś zaoferuje, jednak często jest to albo dla wieloletnich klientów albo tych, którzy dopiero chcą założyć rachunek w owym banku lub wziąć kredyt. Dla wszystkich klientów bank ma oferty w postaci kredytów, lokat, rachunków, inwestycji a nawet doładowania telefonów. Właściwie i osoby indywidualne i firmy mają takie same oferty, różniące się jednak w szczegółach.

Czy można założyć konto internetowe? Jak otrzymam dokumenty?

Konto internetowe jest dostępne dla każdego, kto chce takie mieć. Dostarczenie dokumentów podobnie jak samo zakładanie konta wykonywane jest na dwa sposoby. Pierwsze to założenie konta w placówce banku. Tu Deutsche Bank rabat jakiś może zaproponować, lub inne korzystne warunki, o których możemy się nie dowiedzieć zakładając go przez internet. To bowiem druga forma zakładania konta. Praktycznie cały proces przeprowadzony jest w internecie aż do zakończenia. Kiedy klient dociera do końca zakładania konta otrzymuje informację, że dokumenty zostaną przesłane do domu w celu ich podpisania. Dokumenty z banku przewozi współpracujący z bankiem kurier.

Czy można zrezygnować z wziętej pożyczki?

Jest taka możliwość, jednak jest to sprawa bardzo indywidualna i zależy od banku. Należy taką sytuacje zgłosić do placówki i poczekać na odpowiedź. Oczywiście kwota pożyczki wraz z dotychczasowymi odsetkami musi być spłacona w całości.

Kontakt

Na stronie www.deutschebank.pl jest specjalny formularz, w którym należy zadać pytanie. Pracownik banku dość szybko kontaktuje się z klientem i odpowie na wszystkie nurtujące klienta pytania. Można zadzwonić też na numer infolinii 801 118 118 lub +48 12 625 81 18. Jeśli komuś została skradziona karta, należy ją zastrzec pod numerem +48 828 828 828. Dostępny jest też teleserwis dla klientów pod numerami 801 18 18 18, +48 12 625 80 00 lub +48 500 919 000. Teleserwis dostępny jest całą dobę.