Cityfit Promocje

Cityfit

Cityfit to nowoczesna sieć klubów fitness, która stale się rozwija i proponuje klientom różnego rodzaju promocje w pełni dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Aktualne promocje i kupony do Cityfit

Super oferta

Karnet w atrakcyjnych cenach

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

prezent gratis

Biżuteria rowerowa gratis

kupon ważny do: 30.06.2017
Sprawdź kod
Wartość kuponu
prezent gratis
Minimalna wartość zamówienia
30 zł
Dla klientów
nowi i stali klienci
Ważny do
30.06.2017
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Bike Belle
50% rabatu

50% rabatu - Ostatnie dni wyprzedaży

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do 4F

O Cityfit

Firma Cityfit jest nowoczesną siecią klubów fitness. Tym samym klienci mogą liczyć na sprzęt nowej generacji, dużą przestrzeń do ćwiczeń, w tym między innymi strefy do treningu siłowego, aerobowego, funkcjonalnego, kącik do stretchingu i wyciszenia po treningu. Firma jest otwarta zarówno dla Klientów indywidualnych oraz dla firmy.

Oferta dla klientów indywidualnych

Cityfit promocje to idealna okazja dla klientów, którzy w stosunkowo niskiej cenie pragną skorzystać z bogatej oferty sieci klubów fitness. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, Cityfit promocje oferuje karnet miesięczny za jedyne 79 złotych – w cenie są również zajęcia grupowe. Miłośnicy klubu mogą skorzystać z Cityfit promocje obejmującej nielimitowana liczbę wejść w ciągu trzech dni za jedyne 30 złotych. Klienci mogą być pewni stałej dożywotniej ceny, a więc za jaką cenę kupi swój pierwszy karnet,, kolejne będzie miał za jednakową cenę. Poza karnetem i opłatą wpisowa klient nie ponosi żadnych kosztów. I co najważniejsze i równie zaskakujące - kluby są czynne non-stop, dlatego klient może korzystać o każdej porze dnia i nocy. 

Oferta dla firm

Cityfit to nie tylko oferta dla klientów indywidualnych ale również dla firm. Swoja ofertę dostosowuje do potrzeb klienta, pracując tym samym na wspólny sukces. W CityFit firma ml ze kupić karnet w najbardziej konkurencyjnych cenach. Dodatkowo karnety kupione on-line zostaną zarejestrowane w klubie automatycznie.  To idealna propozycja która przekłada się zarówno na zadowolenie klienta spowodowane wysoką jakością sprzętu oraz niską cenę.

Darmowe konsultacje

To kolejna, równie interesujące oferta skierowana w stronę każdego klienta klubu Cityfit. W każdy ostatni czwartek miesiąca klienci mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji z trenerami personalnymi. Z kolei w każdą drugą sobotę klient może załapać się na specjalną ofertę klubu przygotowaną podczas Dni Otwartych.

Blog

Porady? To idealne miejsce dla klienta, który jest początkujący. Każdego dnia pojawiają się nowe wpisy, które stanowią wskazówki dla zaczynających jak i stałych klientów. To właśnie na nim klient przeczyta dlaczego istotne jest zasięgniecie porady trenera czy dowie się mną temat dietetycznego programu.

Asortyment

Klient może ćwiczyć samodzielnie, pod okiem trenerów lub dołączyć do większej grupy. W razie potrzeby Cityfit służy pomocą w doborze odpowiednich zajęć. Najważniejsze, aby ćwiczyć z przyjemnością! Kluby ulokowane są w wygodnych punktach komunikacyjnych. Każdy posiada kilka stref do ćwiczeń, wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt renomowanych firm Matrix i TechnoGym.

W zespole klubów fitness Cityfit znajdują się doświadczeni trenerzy, którzy każdego dnia pragną podzielić się swoją wiedzą z klientami, a nade wszystko sprawić aby każde kolejne ćwiczenie było przyjemniejsze oraz dawało dużo energii.

Współpraca

Sieć CITYFIT cały czas się rozwija. W tym celu szuka nowych rozwiązań, jest otwarta na różne rodzaje współpracy – nie tylko jako pracodawca, ale również jako partner w biznesie. Oprócz nowych pracowników, w tym profesjonalnych trenerów personalnych, firma poszukuje nowych, atrakcyjnych lokalizacji dla kolejnych klubów; interesuje ją również możliwość współpracy z branżą eventową czy mediami.

Kontakt

Wątpliwości? Pytania czy też chęć zaczerpnięcia porady? Warto w tym celu skontaktować się z działem obsługi klienta, który dostępny jest dla klienta od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 22 584 57 42. Klient może również swoje wątpliwości przekierować za pośrednictwem drogi elektronicznej -  l.salasinski@cityfit.pl.