Promocje CCC 2014

CCC

Promocje CCC i kupony rabatowe to okazja na niepowtarzalny i niezwykle korzystny zakup obuwia dla każdego. Oferta jest tym bardziej kusząca, że można otrzymać dodatkową zniżkę - kody rabatowe CCC na buty z oferty. Dodatkowo sklep często organizuje promocje i sezonowe obniżki na obuwie z aktualnego asortymentu. W ofercie znaleźć można obuwie wszelkiego rodzaju.

Aktualne promocje i kupony do CCC

Super oferta

Zniżki z kartą CCC Klub

ważne

Przyłącz się do programu CCC klub, a będziesz na bieżąco informowany o promocjach i wyprzedażach w sklepach CCC!

Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

O CCC

Początków firmy CCC należy doszukiwać się w roku 1996 kiedy to swoją działalność rozpoczęła firma o nazwie Żółta Stopa, która w roku 1999 przekształciła się w Cena Czyni Cuda, czyli w skrócie CCC. Od tamtej pory marka dostarcza Polakom obuwia wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie, dzięki czemu zyskała sobie grono zadowolonych i wciąż powracających klientów. Dzięki prężnemu rozwojowi CCC obecne jest już także na rynkach innych krajów, takich jak Czechy czy Węgry, a ceny i promocje CCC pozyskują firmie coraz więcej zadowolonych klientów.

Kupony rabatowe CCC, rabaty i okazyjne zakupy

Jak każdy sklep sieciowy CCC organizuje sezonowe wyprzedaże, podczas których obuwie i dodatki możesz kupić okazyjnie po bardzo niskich cenach. Oprócz tego zawsze warto zaglądać do salonów i sprawdzać czy przypadkiem nie są akurat organizowane promocje CCC na konkretny model lub towar. Dodatkowo dostępne są także kupony rabatowe CCC oraz specjalne CCC kody rabatowe, które możesz znaleźć w internecie i wykorzystać przy okazji zakupów na przykład poza okresem wyprzedaży. Takie kody dają Ci procentowy lub wartościowy rabat, dzięki czemu ostateczna cena przy kasie okazuje się być o wiele niższa niż ta wyjściowa na pudełku.

Zakupy w sklepie internetowym CCC

CCC posiada wiele salonów firmowych oraz sklepów franczyzowych na terenie całej Polski. Są bardzo charakterystyczną marką, którą łatwo znaleźć w każdym centrum handlowym. Do tej pory firma nie uruchomiła jeszcze sklepu internetowego, ale na ich stronie internetowej możesz zapoznać się z ofertą lub sprawdzić dostępność konkretnego modelu w najbliższym salonie i wyruszyć na tradycyjne zakupy.

Jak zrealizuję kupon CCC

Aby zrealizować CCC kody rabatowe wystarczy, że przy kasie podasz sprzedawcy kod lub pokażesz wydrukowany kupon, a cena za Twoje zakupy automatycznie zostanie pomniejszona.

Zamawianie i płacenie w CCC

Firma CCC nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, więc zakupy zrobisz w ich salonach firmowych na terenie całego kraju. Płatności za zakupione towary możesz dokonać w kasie tradycyjnie czyli gotówką lub kartą płatniczą.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w CCC

Z uwagi na to, że zakupy możesz zrobić jedynie w sklepach stacjonarnych CCC nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów związanych z dostawą lub tego, że Twoja paczka zaginie gdzieś po drodze. Za buty i dodatki płacisz w kasie sklepu i po prostu sam zabierasz do domu. Dzięki temu możesz cieszyć się nowymi nabytkami od razu po zakupie, bez potrzeby czekania na kuriera czy listonosza.

Zwrot i wymiana towarów w CCC

Wszystkie zakupione towary możesz zwrócić w tym samym sklepie, w którym je zakupiłeś w ciągu 30 dni od daty zakupu, ale tylko pod warunkiem, że nie posiadają żadnych oznak użytkowania. Poza tym na obuwie masz dwuletnią gwarancję.

Obsługa Klienta w CCC

W razie jakichkolwiek pytań możesz zawsze zwrócić się do obsługi sklepu, która chętnie Ci pomoże. Jeżeli jednak pragniesz skontaktować się z przedstawicielem centrali firmy w Polkowicach dane kontaktowe takie jak nr telefonu, fax oraz adres mailowy znajdziesz na stronie internetowej CCC.