Rabat BiZ Bank

BiZ Bank

BiZ Bank jest jednym z najbardziej przyjaznych banków dla klientów i firm. Dowiedz się wszystkiego o najatrakcyjniejszych ofertach BiZ Banku.

Aktualne promocje i kupony do BiZ Bank

Super oferta

Kredyt ekspresowy do 60 000zł

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
super oferta
Minimalna wartość zamówienia
wszystkie
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O BiZ Bank

BiZ Bank to fuzja zasadniczo dwóch instytucji: FM Banku i Polskiego Banku Przedsiębiorczości, które w latach 90-tych zaczęły wspierać rozwój małych, polskich przedsiębiorstw. To firma bardzo zasłużona dla rozwoju polskiej gospodarki. Jej nazwa utrwaliła się w 2014 r., kiedy to współpraca obu firm oficjalnie się zacieśniła. Dzięki temu, udało się połączyć zachodnią tradycję z polską innowacyjnością.

Rabat BiZ Bank

Warto zapisać się do programu partnerskiego BiZ Bank, by za każdy polecony kredyt otrzymywać prowizję. To swoisty Rabat BiZ Bank na wiele usług, pozwalający dobrze zarabiać dowolnym osobom - wystarczy, że zarejestrują się w programie partnerskim. Rabat BiZ Bank otrzymują też klienci poszczególnych ofert dla firm. Rabat BiZBank znajdziemy chociażby w Sare (20%), w Ravelo (20% przy płatności kartą Visa), 75 zł upustu w James Button, 50% zniżki w Eden Springs.

Oferta BiZ Bank

Jak każdy bank w Polsce, BiZ oferuje konta i lokaty: zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Oferta ta oczywiście jest bardzo rozbudowana i jej szczegóły znajdziemy na stronie banku. Ponadto, bardzo rozbudowany jest pakiet kredytowy BiZ Bank. Znajdziemy kredyty różnego rodzaju, przejrzyście opisane (kredyt dla profesjonalistów, kredyt dla przedsiębiorców, kredyt dla ekspertów). Znajdziemy również aplikację pomagającą dopasować kredyt do twoich potrzeb. Bank oferuje również szybkie pożyczki, wysokiej klasy kredyty kapitalne oraz zwiększenia limitu w rachunku bieżącym. W banku możemy również nabyć dwa rodzaje kart kredytowych: dla mikroprzedsiębiorcy oraz dla profesjonalisty.

Bardzo ciekawym rodzajem usług są pakiety: medyczne, windykacyjne i prawne. Wspomagają one działanie wzrastających firm, które przez różnego rodzaju opóźnienia i zaniedbania mogą nie poradzić sobie na rynku. Bank oferuje bardzo jasny sposób opieki nad przedsiębiorstwem, czego nie daje praktycznie żadna inna instytucja w kraju. Jest on oczywiście wyposażony w bardzo dobrze zorganizowaną bankowość internetową i mobilną. Jak czytamy na stronie, jest w niej innowacyjność, funkcjonalność, kompleksowość.

Ciekawą opcją są produkty korporacyjne, które wspomaga oferta BiZ Bank. Są to natychmiastowe transakcje wymiany walut, Departament Skarbu BiZ Banku, Terminowe transakcje walutowe, Opcje walutowe, Wsparcie dealera, Swap Odsetkowy, Swap Walutowo-Odsetkowy, Depozyty złotowe i walutowe, program emisji obligacji.

Wypełnij formularz BiZ Bank

Bank posiada bardzo rzetelną i czytelną obsługę klienta. Jeśli mamy tylko jakieś pytania, powinniśmy wypełnić formularz na stronie internetowej, a następnie przycisnąć „wyślij wiadomość”. Odpowiedzi otrzymujemy bardzo szybko, tak jak w prowadzonej przez bank, kompleksowo obsługiwanej infolinii.

Regulacje zewnętrzne BiZ Bank

Strona BiZ Bank jest na tyle świetnie wyposażona, że możemy przeczytać w jej zawartości wiele cennych informacji na temat międzynarodowych regulacji związanych z systemami bankowości. Jest to kodeks etyki bankowej, Dyrektywa MiFiD, Dyrektywa EMIR, umowa FATCA. Wszystko to znajdziemy w przejrzystej formie w odpowiedniej zakładce na stronie („regulacje zewnętrzne”).

Aplikacja mobilna BiZ Bank

Aplikacja mobilna BiZ Bank służy zarówno do obsługi kont firmowych jak i indywidualnych, a dostępna jest w systemach Android oraz IOS. Oczywiście bezpłatnie. Na tle innych aplikacji bankowych prezentuje się bardzo dobrze.