Rabat Bank SMART

Bank SMART

Bank SMART jest jedynym w swoim rodzaju bankiem mobilnym. Poznaj korzyści, jakie możesz mieć ze współpracy z Bankiem SMART!

Aktualne promocje i kupony do Bank SMART

Darmowe konto

Darmowe założenie konta oszczędnościowego

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Darmowe konto oszczędnościowe
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Bank SMART

Bank SMART europejski dyskont finansowy (bo tak brzmi pełna nazwa firmy), założony został w 2014 roku i od tego czasu wzrasta siłę na lokalnym i europejskim rynku finansowym. Pomysłodawcą Banku Smart jest Sławomir Lachowski, twórca Mbanku - firmy bardzo cenionej i szanowanej w rankingach konsumenckich. Bank SMART jest przedsięwzięciem jeszcze bardziej radykalnym od Mbanku, gdyż nie posiada on żadnych placówek stacjonarnych, obsługa klientów jest całkowicie zdalna, odbywając się za pośrednictwem internetu i telefonu.

Oferta Banku SMART

Bank SMART oferuje wszystko to, co oferują inne banki, czyli możliwość prowadzenia kont osobistych, kredyty, pakiety oszczędnościowe itd., dając przy tym możliwość jednolitego z nich korzystania w każdym miejscu na świecie, w którym jest internet. Jest on w pełni dostosowany do wymagań Europejczyków, którzy chcą mieć pełny dostęp do usług bankowych gdziekolwiek się znajdą. Pozwala to na pełne zarządzanie finansami w skali międzynarodowej.

Rabat Bank SMART

Bank SMART zapewnia swoisty Rabat Bank SMART, ze względu na to, że implementuje on system SEPA, a więc umożliwia jednakowe płatności w euro we wszystkich 34 krajach europejskich.  Rabat Bank SMART otrzymujemy również, gdy decydujemy się na oszczędzanie, ponieważ na lokacie banku jesteśmy w stanie zyskać 1,75% w skali roku, co jest bardzo przyzwoitym wynikiem przy tak korzystnych warunkach. Na stronie internetowej w bardzo szczegółowy sposób możemy się dowiedzieć o warunkach oszczędzania w Banku Smart i różnych innych zależnościach, które stawiają nas w korzystnym położeniu. Na przykład na koncie oszczędnościowym zyskujemy opracowanie 2%, zyskując przy tym również Rabat Bank SMART na pierwszy przelew w miesiącu - 0 zł. Możliwe jest też wybranie konta oszczędnościowego w euro, co także pozwala zgromadzić zyski. Bardzo atrakcyjne są również stawki kredytowe (10% - oprocentowanie nominalne), z możliwością skonsolidowania swoich kredytów w jeden. 

Pakiet Rodzina 500+ Bank SMART

Za pomocą Banku SMART możemy wziąć udział w programie Rodzina 500+, złożyć wniosek, a także gromadzić nasze pieniądze w sposób efektywny, tak, by wygenerowały one jak najwięcej zysku dla naszych pociech. W końcu rodzina jest najważniejsza. Na stronie Banku SMART możemy również dowiedzieć się o wielu aspektach tego programu. Stopa informacyjna jest ukazana naprawdę bardzo wydajnie.

Inne Usługi

Jedną z najpopularniejszych usług Banku SMART, chwaloną przez jego klientów, jest usługa doładowania telefonu. Jest ona dostępna całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Mamy też możliwość, by otrzymać za nią fakturę VAT, a także ustawić automatyczne doładowanie telefonu jako zlecenie, tak, aby nie musieć pamiętać o regularnym doładowaniu telefonu. W ramach doładowań telefonu możemy również otrzymać promocje, na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej Banku SMART. Np. obecnie pierwsze doładowanie, które wykonamy za pomocą aplikacji mobilnej banku SMART, zwraca nam się w 100%. Bardzo ceniony jest też program Visa Oferty, dzięki któremu możemy w pełni dopasować rozmaite oferty kart kredytowych do naszych potrzeb. Program ten prowadzi statystyki na podstawie naszych zakupów, dając nam pełną możliwość odpowiedniego zbilansowania wydatków. Za pomocą tego programu możemy także w sposób efektywny gromadzić różnorakie oszczędności, otrzymywać zwroty zaoszczędzonych na zakupach pieniędzy. Jest tu więc gwarancja satysfakcji.