Kod Promocyjny Aviva

Aviva

Specjalnie dla Ciebie na stronie Promoszop rabaty i kody promocyjne na ubezpieczenia różnego typu w Aviva. Z nami możesz zaoszczędzić naprawdę wiele. Sprawdź sam i śpij spokojnie nie martwiąc się o swoje zdrowie oraz pieniądze.

Aktualne promocje i kupony do Aviva

Super oferta

80% rabatu

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
80%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O Aviva

Aviva, a jeszcze do niedawna Commercial Union, w Polsce działa od 1992 roku i jest jedną z największych instytucji finansowych w kraju. W chwili obecnej obsługuje ponad 3,5 mln klientów. W ramach jej usług dostępne są głównie ubezpieczenia różnego typu, jednak możemy tu także założyć fundusz inwestycyjny. Dodatkowo firma oferuje profesjonalne doradztwo wszystkim swoim klientom.

Promocje Aviva, kody promocyjne i pakiety specjalne

Aviva nie tylko zapewni bezpieczeństwo Tobie, Twoim bliskim czy Twojemu mieszkaniu. Ubezpieczenia w tej firmie to także gwarancja dobrej ceny. Kody promocyjne na portalu Promoszop zawsze gwarantują najlepsze ceny czy najwyższe zniżki. Dzięki nim możesz otrzymać atrakcyjne rabaty czy dowiedzieć się o wyjątkowym konkursie, dzięki którym ubezpieczysz siebie, rodzinę i mieszkanie za naprawdę niewielkie pieniądze.

Im więcej osób, tym lepiej, czyli zniżki Aviva

Wyjeżdżasz na wakacje z rodziną lub zastanawiasz się nad wykupieniem ubezpieczenia na życie nie tylko dla siebie, ale także dla swojego partnera czy dzieci? Pamiętaj, że wykupując polisę na większą ilość osób, Aviva oferuje wiele atrakcyjnych zniżek. W przypadku ubezpieczenia drugiego członka rodziny rabat może wynieść 20%, a w przypadku dzieci nawet 50%.

Rabaty Aviva przy zakupie online

W Aviva masz wyraźny dowód, że zakupy online są naprawdę tańsze niż w przypadku punktów stacjonarnych. Przy zakupie polisy przez Internet, np. na ubezpieczenia podczas Twoich wakacji, możesz otrzymać 5%, a czasami nawet 35%  zniżki. A przy okazji zaoszczędzisz wiele swojego cennego czasu bez tracenia go na stanie w długich kolejkach.

Konkurs Aviva, czyli bonusy do ubezpieczenia

Aviva dla swoich klientów oferuje wiele konkursów z ciekawymi nagrodami. Przykładem jest bon na paliwo w wysokości 200 zł. Wykupując ubezpieczenie OC/AC możesz wziąć udział w konkursie i zaoszczędzić niemałą sumę tankując na jednej ze stacji partnera Aviva. Dokładne szczegóły każdego konkursu dostępne są w kategorii „Promocje” na stronie firmy.

Kod promocyjny Aviva i zawsze będziesz na bieżąco

Samodzielne wyszukiwanie informacji o bieżących promocjach i rabatach Aviva może zabrać wiele  Twojego cennego czasu. Dlatego właśnie powstał Promoszop. Tu codziennie znajdziesz kody promocyjne Aviva z ofertą wszystkich najciekawszych zniżek. Dzięki nim wykupisz ubezpieczenie różnego typu ze zniżką w wysokości nawet 20%.

Jak zrealizować kod promocyjny Aviva?

W pierwszej kolejności odwiedź nasz serwis i zapoznaj się ze wszystkimi ofertami. Jeśli jedna z nich Cię zainteresuje, wystarczy kliknąć przycisk „Sprawdź kod”. Po zapoznaniu się ze wszystkimi warunkami przejdź na stronę ubezpieczyciela. Tu pojawi się formularz do zamówienia polisy online. Na samym dole po podaniu wszystkich podstawowych danych do ubezpieczenia, znajduje się pole na wklejenie wcześniej skopiowanego kodu promocyjnego.

Ubezpieczenia i polisy Aviva

Aviva oferuje niezwykle bogatą ofertę ubezpieczeń różnego typu. Możesz tu znaleźć polisy na życie, zdrowie, ubezpieczenia turystyczne, domu czy samochodu. Ponadto firma oferuje fundusze inwestycyjne czy lokaty z wysokim oprocentowaniem.

Odstąpienie od ubezpieczenia Aviva

W większości przypadków, jako osoba fizyczna, możesz odstąpić od zawartej umowy w terminie od 30 dni od jej podpisania. Warto jednak pamiętać, że różne pakiety mogą się od siebie różnić warunkami, dlatego przez zawarciem umowy zawsze dokładnie przeczytaj jej regulamin.

Pomoc Obsługi Klienta

Ze wszelkimi pytaniami i wątpliwościami możesz zwrócić się do Obsługi Klienta Aviva. Masz na to kilka sposobów: telefon, mail, placówka stacjonarna. Możesz także zmówić rozmowę u konsultanta, który oddzwoni do Ciebie w dogodnym dla Ciebie terminie. Wszystkie potrzebne dane do kontaktu z Obsługą Klienta znajdują się na dole strony internetowej.