Bezpieczne kupowanie w Answear

Answear - bezpieczne i jakościowe zakupy

W 2014 roku multibrandowy sklep Answear jest synonimem jakości, zaufania i renomy wśród polskich konsumentów. W ofercie tysiące ubrań i innych produktów a Ty siedzisz wygodnie w fotelu i zamawiasz - o dowolnej porze dnia lub nocy. Na podstawie tabeli rozmiarów z łatwością dopasowujesz rozmiar. Mając jakiekolwiek wątpliwości, kontaktujesz się z Answear - dzwonisz lub piszesz bezpośrednio do Obsługi Klienta. Sztab konsultantów czeka na Twój telefon czy e-mail w dni powszednie, by doradzić Ci w dokonaniu udanego zakupu. Wybierasz kolor, cenę i zamawiasz. Płacisz jak wolisz. Do dyspozycji  masz wiele w pełni bezpiecznych sposobów dokonania opłaty (LINK do Premium). Wystarczy minimum cierpliwości. Answear dostarczy Twoją przesyłkę zazwyczaj w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. A jeśli będziesz z pewnych powodów niezadowolony z dokonanego zakupu, możesz bezpiecznie zareklamować, zwrócić lub wymienić zamówiony towar – w całości lub częściowo.

Nagrody, certyfikaty i wyróżnienia

Answear, jedyny w swoim rodzaju multibrandowy sklep z siedzibą w Krakowie, został już niejednokrotnie nagrodzony przez klientów i ekspertów branży internetowej. Od grudnia 2010, od początku istnienia, buduje zaufanie konsumentów, stawiając na jakość Obsługi Klienta jak i jakość sprzedawanych towarów. Answear zapewnia: „Nigdy nie przestaniemy usprawniać, zmieniać, poprawiać i słuchać Waszych podpowiedzi!”. Internauci cenią szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość towarów dostarczanych przez sklep.

W przeciągu niespełna czterech lat Answear zebrał około dwudziestu nagród branżowych, a pierwsza z nich przyznana została zaledwie po 6 miesiącach od premiery. By wymienić kilka wyróżnień są wsród nich: nagroda Webstar za Stronę Roku 2011, nagroda główna w konkursie Fashion Website Awards na najlepszy sklep internetowy w branży mody, tytuł Bezpieczny eSklep 2013 w konkursie E-Commerce Polska Awards 2013, organizowanym przez Izbę Gospodarczą, zdobył nagrody aż w 3 kategoriach: w kategorii Strona Roku, kategorii Przełamywanie Nieufności (skuteczność Answear w pokonywaniu obaw klientów związanych z zakupami przez internet), oraz w kategorii  Kampania Roku za film reklamowy „ Hipsterska Broda”, uznany za nalepszą akcję reklamową w 2013 roku, która została ponownie nagrodzona Ekomersem podczas V Targów eHandlu w konkursie Ekomersy 2013 w kategorii Najlepsza akcja promocyjna dla e-sklepu. Answear już dwukrotnie zwyciężył   w prowadzonym przez Money.pl. rankingu sklepów internetowych  w kategorii Moda (w roku 2012 i 2013). Najnowszą nagrodą sklepu jest przyznane przez Redakcję Forum Biznesu i Biznes Trendy w 2014 roku wyróżnienie w kategorii Internetowe sklepy odzieżowe. Przedmiotem oceny były m.in. jakość prezentowana przez sklep, jego produkty i usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

To też może Cię zainteresować:

>>> Klub i newsletter Answear

>>> 3 sposoby na oszczędzanie w Answear