AIG Direct Promocje

AIG Direct

Najbardziej aktualne promocje AIG Direct znajdziesz tylko tutaj. Codziennie czekają na Ciebie zupełnie nowe oferty i okazyjne zniżki. Szeroki wachlarz ubezpieczeń oferowanych przez AIG Direct z pewnością bardzo mile Cię zaskoczy. Tutaj możesz ubezpieczyć całą swoją rodzinę, a także mieszkanie lub dom realizując kody rabatowe AIG Direct. Wszystkie oferowane przez AIG Direct kupony rabatowe z pewnością pozwolą Ci na zawarcie świetnej umowy na bardzo dobrych i niezwykle korzystnych warunkach.

Aktualne promocje i kupony do AIG Direct

Super oferta

Składka za ubezpieczenie

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Tanie ubezpieczenie
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły

Podobne kody rabatowe i promocje

50% rabatu

50% rabatu z kartą kredytową

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
50%
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Citibank Handlowy
Super oferta

Zaoszczędź 9,5%

ważne
Sprawdź promocję
Wartość kuponu
Super oferta
Minimalna wartość zamówienia
brak
Dla klientów
nowi i stali klienci
Pokaż szczegóły Wszystkie kupony do Rkantor

O AIG Direct

Towarzystwo AIG Direct jest światowym liderem na rynku ubezpieczeń osobowych i majątkowych. Ponad 90 lat doświadczenia w prowadzeniu działalności ubezpieczeniowej oraz prowadzenia praktyki w zakresie obsługi klienta powoduje, że firma jest z pewnością godna zaufania. Ponad 40 000 pracowników, którzy pracują w 160 krajach na świecie i ubezpieczają życie i majątek swoich klientów. Do tej pory firmie zaufało ponad 45 milionów klientów na całym świecie i codziennie do grona zadowolonych osób dołączają nowe. Ogromny wybór usług, jakie są do dyspozycji klientów zaczynając od możliwości ubezpieczenia samochodu, poprzez ubezpieczenia majątku jak dom czy mieszkanie, a także życia oraz następstw zachorowań na raka. Wachlarz usług jest naprawdę bardzo szeroki i z pewnością każdy klient wybierz coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny.

Promocje, kupony i kody rabatowe AIG direct

Oferty i promocje AIG Direct należy śledzić na bieżąco, ponieważ codziennie pojawiają się zupełnie nowe i jeszcze bardziej atrakcyjne. Kody rabatowe AIG Direct dają Ci możliwość skorzystania z ogromnych i ciekawych zniżek, jeżeli chcesz ubezpieczyć zarówno własne życie jak i swoich najbliższych. Oferowane przez AIG Direct Kupony rabatowe można zrealizować w bardzo prosty i szybki sposób dołączając w ten sposób do imponującej grupy zadowolonych z usług klientów. Kody rabatowe AIG Direct, które wyświetlane są na stronie głównej dają możliwość wykupu ubezpieczeń na bardzo korzystnych warunkach. Przekonaj się o tym sam odwiedzając stronę internetową ubezpieczyciela już dziś i zrealizuj oferowane przez AIG Direct kupony rabatowe.

Rezerwacje usług w AIG direct

Asortyment usług proponowanych przez AIG Direct jest naprawdę imponujący. Aby wykupić odpowiednie ubezpieczenie dla siebie, należy zalogować się na stronie ubezpieczyciela i wybrać odpowiednią dla siebie z listy. Następnie należy wpisać swoje dane kontaktowe, a konsultanci po przeczytaniu Twojego zgłoszenia z pewnością do Ciebie oddzwonią. Dodatkowo możesz liczyć na liczne promocje AIG Direct, które zaproponują Ci konsultanci. Oferowane przez AIG Direct kupony rabatowe z pewnością pomogą Ci dokonać transakcji na bardzo dogodnych warunkach.

Jak zrealizuję kod rabatowy kuponu AIG direct

Najbardziej aktualne informacje dotyczące bieżącej oferty zniżkowej AIG Direct znajdziesz na górze tej strony. Należy pamiętać o tym, by zawsze zapoznać się z warunkami dotyczącymi wykorzystania kuponu promocyjnego. Aby zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji zalecamy kontakt z działem Obsługi Klienta ubezpieczyciela i zapytaj, jak skorzystać z kuponu, który posiadasz.

Dokonywanie rezerwacji ubezpieczeń w AIG direct

Aby dokonać wstępnej rezerwacji interesującego Cię ubezpieczenia, należy podać swoje dane kontaktowe w formularzu znajdującym się na stronie internetowej firmy. Po przeczytaniu maila wykwalifikowany personel z pewnością się z Tobą skontaktuje. Możesz również liczyć na ciekawe promocje AIG Direct, które będą Ci przysługiwać po rozmowie z konsultantem.

Rezygnacje z zamówienia w AIG direct

Masz 10 dni by odstąpić od zawartej z ubezpieczycielem umowy.

Obsługa Klienta w AIG direct

Jeżeli nadal masz jakieś pytania lub wątpliwości zalecamy kontakt z dziełem Obsługi Klienta. Przeszkoleni konsultanci z pewnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.